CABRIOLE - EKSKLUZIVISHT ME QIRA VETËM TEK ALBARENT!

ALBARENT sjell ekskluzivisht PORSCHE BOXSTER 2.7 PDK CABRIOLE per ceremoni, evente, sherbime VIP-LOUNGE apo qira luksoze. Nje Cabriole e enderruar, nje bukuri me linja klasike dhe njekohesisht fjala e fundit e inxhinjerise se PORSCHE, modeli me i ri BOXSTER! Opcionet te pafundme dhe hijeshi e papare. ALBARENT eshte kompania e vetme ne tregun Ballkanas qe ofron nje automjet te tille per qira. 3 makina ne 1 - sepse eshte me nivele konsumi jashtezakonisht te uleta e Auto-Start-Stop dhe silencioze kur eshte ne modalitetin normal, grintoze e uleritese ne modalitetin Sport me marmitat qe ndryshojne zhurmen dhe bishtin e pasem qe ngrihet per aerodinamike sportive, si edhe Cabrio kur desheron te ndjesh flladin e peisazheve mesdhetare! Me Klima automatike 2 zona Klimatronik, sensore parkimi para e mbrapa, fenera Bi-Xenon me larje dhe fener mjegulle dhe led para e mbrapa, kapot automatike me hapje-mbyllje fully automatic me buton dhe izolim akustik, sediljet para me ngrohje, xhamat elektrike, mbrojtese ere ekstra kur hapet cabriolet, aluminium look, timon lekure shumefunksional me marshet ne timon, radio Cd-Mp3 me AUX e Touchscreen, Bluetooth, pasqyrat me buton palosje, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, sediljet me rregullim, xhamat fotokromatik kunder nxehtesise dhe te ftohtit, sensor drite e shiu, disqe alumini, mbeshtetese krahu para, kompiuter bordi per shoferin me ekran me ngjyra, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, kapota Cabriolet me ngjyre VISHNJE, sedilje lekure, pakete Sound Plus, Pakete dritash kabine, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, celesat e lyer me ngjyren e makines, Pilot automatik, Voice Command, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT!


ALBARENT zgjodhi AUDI A3 CABRIOLET per Qirane VIP-LOUNGE per evente, dasma dhe festa te ndryshme tematike! Nje Cabriole klasike kombinuar me ndjenjen sportive AUDI per nje klientele te te gjitha moshave dhe shijeve! Kompakte, superfine, ekonomike si konsum, super komode, e sigurte! Shumefunksionale sepse sherben edhe si Coupe me 4+1 vende, edhe si nje Cabriolet per raste speciale, edhe si nje veture per perdorim te zakonshem! Opcionet: motori super eficient e silencioz TFSI, sistem start-stop ne ndalesa, Klima automatike 2 zona Klimatronik, sensore parkimi mbrapa, fenera Bi-Xenon me larje dhe fener mjegulle dhe led para e mbrapa, kapot automatike me hapje-mbyllje fully automatic me buton dhe izolim akustik, sediljet para me ngrohje, xhamat elektrike, mbrojtese ere ekstra kur hapet cabriolet, aluminium look dhe 2 mbrojteset mbrapa me alumin special, timon lekure shumefunksional, radio Concert Cd-Mp3, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, sediljet me rregullim para, xhamat fotokromatik kunder nxehtesise dhe te ftohtit, sensor drite e shiu, disqe alumini, mbeshtetese krahu para, kompiuter bordi per shoferin, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, kapota Cabriolet me ngjyre VISHNJE, versioni ATTRACTION, sinjale ne pasqyra dhe pasqyra me rregullim, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT! (Cmimet tek faqja LISTA E CMIMEVE ne kete website)