NEW PORSCHE BOXSTER 981 CABRIOLE 2.7 PDK 2014 265 HP

New Porsche BOXSTER 2.7 PDK (265 KF) 2014. Opcionet: Ngjyre e kuqe Amaranth, Lekure bezhe luxor, Cruise control, Prites ere, Sistem anti vjedhje, Xhami i pare me shirit gri, Klima full automatic, Sistem dinamik i dritave (PDLS), Sensore parkimi para dhe prapa, Kamio automatike PDK me tiptronik dhe marshet edhe ne timon, Timon servo plus me komanda e me ngrohje, Sedilje me ngrohje, Sound package, Pasqyrat me palosje me buton, Tapete origjinale, Sensor shiu, Celesi i makines i lyer me bojen e makines, Marmita sportive, Stopa te erresuar, Feneret perpara Xenon dhe Led mbrapa, Tapa e serbatorit prej alumini, Bluetooth/Pergatitje per telefon, Feneret me larje, Bisht aerodinamik me komandim, Kapoti me izolim akustik e full automatik, xhami pasem me ngrohje, sediljen me komandim lombar elektrik, disqe alumini, drita automatike, 8 airbag, paneli i instrumentave me ngjyra, ekran i madh 7" QVGA me prekje e Radio-Cd-Mp3-Usb-Aux, Porsche Stability Management (PSM) me ABS 0.9, ASR, ABD e MSR, Sistem monitorimi presioni gomash (RDK), Porsche Side Impact Protection (POSIP), komandat e bagazhit para e mbrapa e palosja e pasqyrave me pultin e celesit, etj! Me qira vetem tek ALBARENT!