LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT

Lista e automjeteve për shitje, nga Flota e ALBARENT, e përditësuar sa herë rinovojmë e zëvendësojmë kategori të ndryshme. Lista afishon okazionet kryesore - në çdo rast Ju mirëpresim për informacione, provë në rrugë, kontroll nga ju ose njohje me historikun e automjetit. Për lehtësi çmimet janë në Euro por shitjet realizohen në çdo monedhë e me çdo qytet apo shtet ku blerësi dëshëron ta rirregjistrojë automjetin. Te ALBARENT gjeni komoditet, transparencë e komunikim miqësor. Mund të krahasoni ofertat tona me tregjet brenda e jashtë vendit për secilin automjet:

1. VW AMAROK (2011) 2.0 TDI (nafte) Manuale 4X4 Pick-Up - SHITET: 10500 Euro (24500 Euro e blere e re) (170000 km) (disqe alumini, radio-cd-mp3, klima manuale, drita mjegulle, pasqyrat me ngrohje dhe palosje, gome rezerve, kompiuter bordi, sistem 4X4 me reduktim 100% bllokazh elektronik, mbeshtetese krahu mesi para, 4+1 sedilje DOUBLECAB, pult qendror, pilot automatik, xhama te erret mbrapa, spondi mbrapa i veshur me plastike brenda, timoni elektro-hidraulik, etj, kontrollet e serviset tek Porsche Albania)

2. Opel CORSA (2010) 1.2 (benzine) Automatike – SHITET: 4500 Euro (14000 Euro e re) (155000 km) (klima, Radio-cd mp3 e aux, 4 airbag, xhamat elektrike, kompiuter bordi, timon elektro-hidraulik, gome rezerve, kontrollet e serviset tek Autoland Opel Albania)

3. Toyota OPTIMO CAETANO 2300 Tourist 24+1 (naftë) Manuale (2010) - SHITET: 35000 Euro (70500 Euro e re) (199000 km) (klima automatike, sobë ngrohjeje, frigorifer, radio cd mp3 e aux, 2 airbag, xham elektrik shoferi, derë shoferi, bagazhet anësore poshtë e mbrapa, perde brenda kabinës, timon hidraulik, fren elektrik, kompiuter bordi, drita mjegulle, versioni turstik, dera kryesore elektro-hidraulike, gome rezerve, dopiotakograf, kontrollet e serviset me libër shërbimi - në gjendje perfekte teknike-mekanike)

4. Hyundai VERACRUZ 3.0 CRDI (nafte) Automatike me tiptronik (2010) - SHITET: 10900 Euro (36000 Euro e re) (230000 km) (6+1 sedilje), klima automatike me 3 zona, radio cd mp3, 6 airbag, xhamat elektrike para e mbrapa, kompiuter bordi, dritat e pasqyrat me rregullim e palosje me buton, gome rezerve, dera e bagazhit me buton, sedilje lekure, xhama te erreta mbrapa, baxha xhami tavan, shina tavan, sensor parkimi mbrapa, sedilje elektrike, mbeshtetese krahu e sedilje me ngrohje, timoni elektro-hidraulik me komanda, pult qendror, kontrollet e serviset tek Hyundai Albania)

5. Skoda FABIA 1.6 TDI (naftë) manuale (2013) - SHITET: 6900 Euro (13500 Euro e re) (145000 km) fener mjegulle, kondicioner, radio cd mp3, 2 airbag, mbeshtetese krahu, xhamat elektrike, kompiuter bordi, timoni elektro-hidraulik, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Porsche ALBANIA.

6. HONDA Insight 1.3 (benzina + hibride) Automatike (2011) - SHITET: 6900 Euro (22000 Euro e re) (110000 km) (klima automatike me 2 zona, radio cd mp3, ekran me ngjyra e sistem dixhital, aux-sd, timoni me lekure e me komanda, pilot automatik, pasqyra me sinjale dhe me palosje me buton, 8 airbag, dritat bi-Xenon me larje, disqe alumini, drita mjegulle, dritat LED mbrapa, ECO buton, kamio automatike CVT, timoni elektro-hidraulik, xhamat elektrike, kompiuter bordi, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Honda ALBANIA - FB Album: https://www.facebook.com/pg/ALBARENTPAGE/photos/?tab=album&album_id=481413781873658

7. HYUNDAI IX35 2.0 CRDI (nafte) Automatike 4WD (2011) - SHITET: 13500 Euro (25000 Euro e re) (90000 km) (klima automatike 2 zona, radio cd mp3, ekrani me touchscreen aux e usb, timoni me lekure e komanda, hyrja dalja e ndezja pa celes, pasqyra me sinjale e palosje me buton, 8 airbag, drita mjegulle, xhama te erreta mbrapa, tavan panoramik, sedilje lekure elektrike perpara dhe me ngrohje para e mbrapa, xhamat elektrike, disqe alumini, sensor parkimi mbrapa me shfaqje ne ekran kamera, shina mbi tavan, pilot automatik, bllokues diferenciali, sistem Tiptronik per marshet dhe kamio automatike, Navigator, sensor drite e shiu, kompiuter bordi, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Hyundai Auto ALBANIA - ne gjendje super te mirembajtur)

8. Skoda CITIGO 1.0 Manuale (benzinë) (2012) - SHITET: 5500 Euro (10000 Euro e re) (100000 km) (Kondicioner, radio cd mp3, disqe alumini, versioni 3 dyer, xhamat e errë mbrapa, timon hidraulik, 4 airbag, xhamat elektrike, kompiuter bordi, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Porsche ALBANIA - perfekte teknikisht e mekanikisht)

Automjetet shiten të kontrolluara dhe me historik shërbimesh e qeraje. ALBARENT garanton që prej themelimit në vitin 2009 seriozitet dhe çdo detyrim të shlyer e asnjë problem dokumentacioni e origjine - Flota jonë ka kryesisht automjete të blera të reja në konçesionarë.

Çmimet e afishuara përfshijnë TVSH dhe janë për blerje e pagesë të menjëhershme. Për rastet kur blerësi kërkon skemë pagese me këste, me muaj apo vite, aplikohen tarifa interesi mujore. Marrveshja është subjekt dakordësimi.

Na kontakto - Operatorët e ALBARENT:
Blerina Mema - 0682049911
Olsi Xhelili - 0686046902
Aurora Gurra - 0682042211

ose na kontaktoni me e-mail në: info@albarent.al 

LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT
LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT
LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT
LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT
LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT
LISTA E AUTOMJETEVE PËR SHITJE - NGA FLOTA E ALBARENT