SPORT COUPE & CABRIOLE - EKSKLUZIVISHT ME QIRA TE ALBARENT!

ALBARENT sjell ekskluzivisht PORSCHE BOXSTER 2.7 PDK CABRIOLE per ceremoni, evente, sherbime VIP-LOUNGE apo qira luksoze. Nje Cabriole e enderruar, nje bukuri me linja klasike dhe njekohesisht fjala e fundit e inxhinjerise se PORSCHE, modeli me i ri BOXSTER! Opcionet te pafundme dhe hijeshi e papare. ALBARENT eshte kompania e vetme ne tregun Ballkanas qe ofron nje automjet te tille per qira. 3 makina ne 1 - sepse eshte me nivele konsumi jashtezakonisht te uleta e Auto-Start-Stop dhe silencioze kur eshte ne modalitetin normal, grintoze e uleritese ne modalitetin Sport me marmitat qe ndryshojne zhurmen dhe bishtin e pasem qe ngrihet per aerodinamike sportive, si edhe Cabrio kur desheron te ndjesh flladin e peisazheve mesdhetare! Me Klima automatike 2 zona Klimatronik, sensore parkimi para e mbrapa, fenera Bi-Xenon me larje dhe fener mjegulle dhe led para e mbrapa, kapot automatike me hapje-mbyllje fully automatic me buton dhe izolim akustik, sediljet para me ngrohje, xhamat elektrike, mbrojtese ere ekstra kur hapet cabriolet, aluminium look, timon lekure shumefunksional me marshet ne timon, radio Cd-Mp3 me AUX e Touchscreen, Bluetooth, pasqyrat me buton palosje, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, sediljet me rregullim, xhamat fotokromatik kunder nxehtesise dhe te ftohtit, sensor drite e shiu, disqe alumini, mbeshtetese krahu para, kompiuter bordi per shoferin me ekran me ngjyra, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, kapota Cabriolet me ngjyre VISHNJE, sedilje lekure, pakete Sound Plus, Pakete dritash kabine, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, celesat e lyer me ngjyren e makines, Pilot automatik, Voice Command, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT!


ALBARENT zgjodhi AUDI A3 CABRIOLET per Qirane VIP-LOUNGE per evente, dasma dhe festa te ndryshme tematike! Nje Cabriole klasike kombinuar me ndjenjen sportive AUDI per nje klientele te te gjitha moshave dhe shijeve! Kompakte, superfine, ekonomike si konsum, super komode, e sigurte! Shumefunksionale sepse sherben edhe si Coupe me 4+1 vende, edhe si nje Cabriolet per raste speciale, edhe si nje veture per perdorim te zakonshem! Opcionet: motori super eficient e silencioz TFSI, sistem start-stop ne ndalesa, Klima automatike 2 zona Klimatronik, sensore parkimi mbrapa, fenera Bi-Xenon me larje dhe fener mjegulle dhe led para e mbrapa, kapot automatike me hapje-mbyllje fully automatic me buton dhe izolim akustik, sediljet para me ngrohje, xhamat elektrike, mbrojtese ere ekstra kur hapet cabriolet, aluminium look dhe 2 mbrojteset mbrapa me alumin special, timon lekure shumefunksional, radio Concert Cd-Mp3, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, sediljet me rregullim para, xhamat fotokromatik kunder nxehtesise dhe te ftohtit, sensor drite e shiu, disqe alumini, mbeshtetese krahu para, kompiuter bordi per shoferin, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, kapota Cabriolet me ngjyre VISHNJE, versioni ATTRACTION, sinjale ne pasqyra dhe pasqyra me rregullim, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT! (Cmimet tek faqja LISTA E CMIMEVE ne kete website)

ALBARENT është unike edhe për Kategorinë e Super Automjeteve Sportive. Jemi kompania e vetme në Shqipëri dhe në Ballkan që kemi investuar edhe në qiranë e automjeteve Sportive, Coupe, ekskluzivisht me JAGUAR F-Type R, 2016, 550 KF, Kamio Automatike ZF, Motor 8 cilindërsh SuperCharge 5.0 me një kombinim ngjyre jashtë e brenda që zgjon emocion - një dizajn me karakter, sipas ekspertëve Coupe më e bukur në botë për kategorinë, dhe raportin çmim/cilësi/performancë. Rrotat e pasme aktive, energji e papërmbajtshme, një dëshirë e të apasionuarve për drift e guidë argëtuese, ofrohet vetëm nga ALBARENT! Coupe me 2 vende, 2 dyer, Grand Tourer kur e mban në versionin Normal, egërsirë kur e vendos në modalitetin Dynamic! Opcionet: Ndezje me buton e pa çelës, Klima automatike 2 zona Klimatronik, Sensore parkimi para e mbrapa me kamera mbrapa, Fenera Bi-Xenon me larje dhe sistem Led dite para e mbrapa, Tavan Xhami Panoramik, Disqe Alumini, Blloqe frenash Sport të kuqe, Spoiler automatik me ulje-ngritje, Bagazhi mprapa me thithje, Sistem amortizimi me rregullim, Sistem rregullimi Individual motor-kamio-timon-amortizatorë, doreza me futje në karroceri, përforcim kabine, sensor drite e shiu, pasqyra me palosje me buton e fotokromatike, sediljet lëkure e me rregullim elektrik e memorizim, Bluetooth, Radio-CD-MP3/4,Aux, USB, Media, Timon lëkure me komanda e marshe, xhamat elektrike, Navigator, Sistem Kronometrimi, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, Dritat në kabinë me disa ngjyra e rregullim, Ekran me ngjyra në Kroskot, Ekran Qendror me Prekje, Pilot Automatik, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, Fren Elektrik, sinjale ne pasqyra dhe pasqyra me rregullim, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, gomë e ngushtë rezervë, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT! (Cmimet tek faqja LISTA E CMIMEVE ne kete website)ALBARENT e pasuron Kategorinë e Automjeteve Sportive Coupe edhe me BMW M235i. Risi tjetër në Shqipëri, në Kategorinë e qirasë së automjeteve Sportive, ekskluzivisht vetëm në Flotën tonë. Prodhim i vitit 2014, me 325 KF, motor 6 cilindërsh Biturbo 3.0 benzinë, një Blu e jashtëzakonshme por edhe aq e njohur në Seritë M të gjigandit BMW. Ky automjet, me rrota të pasme aktive, plot karakter, ekzalton me opcionet dhe performancën, ekonomike në konsum por e paparakalueshme në kategorinë e vet, është një tjetër gur i çmuar i Flotës sonë! Coupe me 4+1 vende, 2 dyer, Sportive por edhe një simotër e mjeteve GT Tourer, ka çdo opcion të imagjinueshëm - praktikisht EXTRA FULL Options! Ndezje me buton e pa çelës, Klima automatike 2 zona Klimatronik, Sensore parkimi para e mbrapa me kamera mbrapa, Fenera Bi-Xenon me larje dhe sistem Led dite para e mbrapa, Tavan me Baxha Xhami me hapje automatike, Disqe Alumini, Blloqe frenash Sport, Sistem amortizimi me rregullim, Sistem rregullimi Individual motor-kamio-timon-amortizatorë, Mbyllje me gisht, sensor drite e shiu, pasqyra me palosje me buton e fotokromatike, sediljet lëkure e me rregullim elektrik e memorizim, Bluetooth, Radio-CD-MP3/4,Aux, USB, Media, Timon lëkure me komanda e marshe, xhamat elektrike, Navigator, Sistem Kronometrimi, 8 airbage dhe airbag gjunjesh, Dritat në kabinë me disa ngjyra e rregullim, Ekran me ngjyra në Kroskot, Ekran Qendror me Prekje, Pilot Automatik, Hill-Hold Assistand kur ngjitet ose zbret, Fren Elektrik, sinjale ne pasqyra dhe pasqyra me rregullim, timon hidro-elektrik, timon me rregullim lartesi e thellesi, Interior Lëkure e Kamio ZF Automatike, Xhama Privaci mbrapa, etj... Me Qira VETEM TEK ALBARENT! (Cmimet tek faqja LISTA E CMIMEVE ne kete website)